Pārcelšanās pakalpojumi

Vietējā pārcelšanās

     Viss dzīvē mainās. Mēs apprecamies, mūsu ģimenes aug, mēs kāpjam pa karjeras kāpnēm. Tikai cilvēciska un loģiska ir arī vēlēšanās dzīvot labāk un ērtāk, lai to īstenotu ļoti svarīga ir dzīves telpa, kurā mēs dzīvojam, un lai to uzlabotu mēs iegādājamies lielāku un modernāku māju vai dzīvokli. Cilvēkam ir daudz mīļu un praktisku lietu un mantu, kuras arī pārceļoties uz jaunu dzīves vietu mēs vēlamies ņemt līdz, lai to varētu izdarīt ātrāk un ērtāk, mēs Jums piedāvājam izmantot vietējās pārcelšanās pakalpojumus, kuru laikā mēs pret Jūsu iedzīvi izturēsimies tikpat uzmanīgi kā pret savējo.

     Piedāvājam mēbeļu demontāžu un montāžu, pakošanu, kā arī transportēšanu un kraušanu.

  

Ko ietver pārcelšanās uz citu valsti?

  • Dažādu formalitāšu un dokumentu kārtošana – īpaši, ja pārcelšanās notiek ārpus Eiropas Savienības robežām
  • Sociālā nodrošinājuma koordinēšana – vietējās valsts nodokļu sistēmas iepazīšana un izvēles veikšana, kurā valstī tad veikt iemaksas
  • Dzīvesvietas meklēšana un vietējā nekustamo īpašumu tirgus izpēte, pašas dzīvesvietas rajona izvēle pēc ģimenes vajadzībām (skola, bērnudārzs, darbavietas tuvums u.tml.)
  • Kontaktu meklēšana un cilvēku iepazīšana, kā arī valodas pamatu apguve vienkāršai saziņai
  • Ja ir mājdzīvnieki, tad to čipošana un dokumentācijas kārtošana to pārvešanai
  • Pārcelšanās plānošana – laiks, datums, transports
  • Personīgo mantu šķirošana, kārtošana un atlase. Skaidrs, ka visu līdzi nevedīsi, taču daudz kas var noderēt jaunā dzīvē, turklāt katram ir kaut kas mīļš, kas noteikti jāpaņem līdzi
  • Pati pārcelšanās – mantu pakošana un pārvadāšana

Šis ir tikai aptuvens saraksts ar to, kas jāpaveic pārvācoties. Pārcelšanās ir tikai viena no tām, bet tieši šo darbu iespējams deleģēt citiem – proti, pārcelšanās pakalpojumu sniedzējiem.

 

 

Kā tad pārcelties uz citu valsti?

Sociālajos tīklos un dažādos sludinājumos nereti tiek organizēti mantu pārvadājumi starp valstīm, taču šāds risinājums nebūs piemērotākais, ja tiek mainīta dzīvesvieta. Bet kāds būtu?

SIA “APM Expres” ir pārcelšanās pakalpojumu uzņēmums ar 15 gadu pieredzi starptautisko pārcelšanās pakalpojumu sniegšanā. Gadu gaitā uzņēmums ieguvis uzticamus partnerus ārvalstīs, kas nozīmē ātru un kvalitatīvu servisu gan Latvijā, gan ārzemēs. Mantas tiek pārvadātas tikai ar uzņēmuma paša transportu vai pārbaudītām transporta kompānijām, tās tiek iepakotas atbilstoši apdrošināšanas kompāniju prasībām. Tas nozīmē, ka jebkurš iedzīves priekšmets nonāks galamērķī vesels un neskarts – un pārceļoties uz ārzemēm, tam ir liela nozīme.

Tā vietā, lai raizētos par visu pārcelšanās procesu, fokusējies uz tiešām prioritārām lietām, bet mantu pārvadāšanu uztici profesionāļiem.